Vampire's Secret RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire's Secret RPG

Vampirlerin Büyülü Dünyasında Alacakaranlığa Hoşgeldiniz.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Site Kurgusu~

YazarMesaj
Melanie D'armien
Yarı İnsan Yarı Melek
Yarı İnsan Yarı Melek
Melanie D'armien

Para Gücü : 147

Bilgiler
Ro Puanı:
Site Kurgusu~ Left_bar_bleue100/100Site Kurgusu~ Empty_bar_bleue  (100/100)

Site Kurgusu~ Empty
MesajKonu: Site Kurgusu~   Site Kurgusu~ EmptyCuma Tem. 09, 2010 3:02 pm

Melek Phedelpiha'nın ağzından;
~Site Kurgusu~
Karanlık bir geceydi. Yağmur çimenlerle bezenmiş toprağa hafif dokunuşlarla düşüyor ve ağaçlar şimşeklerin gürültülerine boyun eğiyordu. Rüzgar yüzyıllardır hayat süren meleğin saçlarını savuruyordu. Öfkeden bembeyaz olmuş, ilahi bir ışıkla parlayan gözleri birkaç adım ötesindeki iblise kaydı. Onun yüz hatlarında hayat bulmuş karanlık iblisin arkasındaki vampirlerin gözlerine de yansıyordu. Hafif bir dürtüyle başını yana doğru eğdiğinde yanında belirmiş olan kurt sürüsünün bir kuşun kanat çırpışına benzeyen kalp atışlarını duyabildi. İblis ve melek aynı anda baş parmaklarını havaya kaldırdığı sırada çalılıkların arkasından gelen hırıltılarla kafalarını bir anda o tarafa doğru çevirdiler. İblis onların dudakları arasında dolaşan karanlığı hissedebildiği gibi melek de onların kıllı postları arasındaki ışığı görebiliyordu.Uzun bir bekleyiş ardından kurtlar ve vampirler ait oldukları gruptan ayrılarak genç yavrularının arasına ilerlediler. Onlar yeni bir ırktı. Onlar melezlerdi ve kurtlar kadar dayanıklı, vampirler kadar zehir doluydular fakat bu iki ırktan da daha güçlüydüler.İblis ve melek başbaşa kaldığında parlayan gözleri birbirine kenetlendi. Ardından karanlığı bir ok gibi yaran iki ışık huzmesi karşılarındaki düşmanlara doğru ilerledi ve onları yakmaya başladı. Alevler, cehennemin alevleri ile cennetin ışığı birleşmişti sanki. Bu iki beden zafere ulaşacağı sırada iblisin boynuna atlayan bir melez bu zulmün ortadan kaybolmasını sağladı. Gözlerimi kapatıp kafamı yanımdaki ulu ağaca yasladığımda geceden yükselen çığlıklar, ulumalar ve yırtılma sesleri sona erip de güneş doğduğunda gözlerimi açabildim. Ufuk çizgisinin ardında beliren parlaklıkla gelenin kim olduğunu anlamıştım. Hafif bir esintiyle bedenime doğru uçuşan küller artık melezlerden ve savaş alanındaki diğer türlerden eser kalmadığını anladım. Ve sonra güneşin bana gülümsediğini gördüm. Artık iblislere karşı elimde bambaşka bir şey vardı.

..

Asıl savaş Phedelpiha'nın fikrinden sonra başlayacaktı. Meleklerin yeni bir ırk üretmeleri kaçınılmazken o kaçınılmaz son gelmişti. Yarı insan yarı melekler... Başta iblislere karşı yaratılmış bu ırk daha sonralarda Mikail ve Lucifer'ın birleşerek oluşturduğu oruya karşı büyük bir silah olacaktı. Onlar tıpkı diğer melezler gibi çok güçlüler. Özel güçlerinin sayıları gün geçtikçe artabiliyor ve meleklerin tüm özelliklerine sahipler. Peki neden harekete geçmiyorlar? Melekler konseyi bu ırkın tüm ırklardan güçlü olduğunu farketmesine karşın onların vücudunda insan kanı dolaşıyor. Bu yüzden melek yanları onları kurt zehrinden korusa da vampir zehri ile temaslarında yok oluyorlar. Damarlarında akan kanıın kokusu ise vampirleri susatıyor. Aslında sorunun tek anahtarı vampirlerde. Onların sırları sayesinde dünyanın sonu da gelebilir kurtuluşu da. Lucifer ve Mikail birleştiğine göre artık dünyadakileri zorlu bir görev bekliyor. Tüm ırkların(iblisler hariç) birleştiği bir ordu ve başlarındada düşmüş melekler... Lucifer vampirlerin içindeki o hizmetkâr iblisi ortaya çıkaracak ve onları diğerlerine karşı kullanabilecek mi? Bir baş melek karşısında diğer meleklerin güçleri kilitleniyor ise melekler bu savaşta ne yapacak? tarafını seçmeye hazır ol. Ya Lucifer ve Mikail ya da kendi ırkın? Tarafını seçmelisin zira bu savaşın sonundan asla kaçamayacaksın.
---

http://vampiressecretrpg.yetkinforum.com

Site Kurgusu~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Site Kuralları~